Gizlilik Politikası

Yurtdışında GDPR ülkemizde kişisel verileri koruma kanunu olarak bilinen yasa ile artık tüm siteler kişisel verileri kafasına göre işleyemiyorlar. Buna dikkat etmeyen siteleri bazı yaptırımlar bekliyor. Biz sitemizde kişisel verilerinizi tutmaya çalışıyoruz ve buna özen gösteriyoruz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
500 TL %100
4.3⭐

Sitemizde bulunan hiç bir formdaki bilgiler(iletişim formu, üyelik formu gibi) üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve üçüncü şahıslara satılamaz.

Sitemizde bulunan reklamlar kişisel bilgilerinizle ilgilenmez ve bunları bize bildirmez. Sitedeki reklamlar üzerinden gitmiş olduğunuz reklamverenin sitesinde onların gizlilik politikasına tabii tutulursunuz.

Siteye Kaydol

Sitemiz google analytics gibi bazı 3. parti yazılımlar kullanmaktadır.  Bu yazılım internetteki hemen hemen her sitede kullanılan bir yazılımdır ve bu yazılım siteye erişim sağlayan kullanıcıları analiz etmeye çalışır. Sizin isminiz soyisminiz gibi kişisel verilerinizle ilgilenmez ve bize bununla ilgili herhangi bir data sunmaz.

Boogirisadres olarak gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutarı. Oluşabilecek herhangi bir değişiklik burada belirtilecek olup sitemizi sürekli takip ederek bu değişikliklerden haberdar olabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik politikası, birçok sitede çok önemli bir yer tutar. Sitemiz olarak tüm bilgilerinizin gizliliği büyük önem taşır. Örneğin siteler sizin özel kimlik bilgilerinizi, kart bilgilerinizi, kısacası kişisel olan bütün bilgilerinizi saklı tutar ve bunu yapmak zorundadır. Siz istemediğiniz taktirde sizi telefon numarınızdan arayamaz ya da mesaj yoluyla iletişime geçmeye çalışamaz.

Siteye Kaydol

Gizlilik politikası da sizin okumanız gereken belgelerdendir. Bunlar sizin dediğimiz gibi kişisel belgelerinizi korumak dışında kendi sitelerinin haklarını da barındırır. Çeşitli bonus ve kampanyaların gizliliklerini ve bunların değişebileceğini belirten yazılar içermektedir.

Gizlilik politikası önemli bir husustur. Bu politikada sizin kişisel bilgilerinizin ( kart bilgisi, telefon numarası, vb. ) paylaşılamayacağını, izniniz olmadan sms yoluyla bilgilendirilemeyeceğinizi ve aranmayacağınızı siteler belirtirler. Eğer bu tarz kişisel bilgilerinizin korunamayacağını belirten yazılar görürseniz bu siteyi kullanmak için bir kez daha düşünmenizi biz ekip olarak tavsiye ederiz. Ayrıca kullanım şartlarını mutlaka okumalısınız.

Gizlilik politikası, sitelerin çok önem verdiği bir politikadır. Bu politika içerisinde genelde kişilerin kart, kimlik numarası, telefon numarası gibi özel bilgilerinin paylaşılamayacağı ve izinsiz kullanılamayacağı yazar. Siz de kayıt olurken bu gizlilik politikasını iyi okumalısnız. Eğer böyle bir madde yok ise o site pek güvenilir olmayabilir. Bu politika içerisinde sitenin, kendi gizlilik esasları da yer almaktadır. Siteler isterlerse oyunlarını kaldırma gibi seçenekleri vardır.

Siteye Kaydol
Scroll to Top